Etimesgut Oto Ekspertiz Logo

ANKARA MOBİL OTO EKSPERTİZ

Tam donanımlı Bağlıca Pilot Garage Mobil Oto Ekspertiz aracımız ile istediğiniz adrese gelerek aracınızın yerinde ekspertizini yaparız. Bilgisayarlı son teknoloji ile gerçekleştirilen testler sonunda aracın o an ki durumu hakkında size detaylı olarak ekspertiz raporunu veriyoruz. 2. El araç alım satımında en büyük sorun ne aldığınızı bilmemektir. Pilot Garage Oto Ekspertiz Raporu sayesinde satın alacağınız aracı güvenle alabilirsiniz.

Zamanınız kısıtlıysa veya serviste saatlerce almayı düşündüğünüz aracın kontrol edilmesini beklemek istemiyorsanız, Mobil Ekspertiz Hizmeti tam size göre. Almayı düşündüğünüz aracı kontrole götürmeye zamanınız yoksa, Mobil Hizmet ile Mobil Eksper servislerinden faydalanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, bizi arayıp randevu tarih ve saatini söylemek. Mobil Hizmet’i tercih etmeniz durumunda, mobil ekiplerimiz belirttiğiniz adrese gelir ve almak istediğiniz aracın tüm kontrollerini gerçekleştirir, Detaylı Raporunuzu size teslim eder.

SİZ KAHVENİZİ YUDUMLARKEN BİZ EKSPERTİZ YAPIYORUZ

Özel iç dizaynı olan tam kapasiteli Mobil Oto Ekspertiz aracımızla geliyoruz. Size özel hazırlanmış Mobil Ekspertiz aracımızda sıcacık kahvenizi yudumlarken biz bütün ekspertiz işlemlerinizi tamamlıyoruz. 

Boya kaporta, alt kontrol, arıza tespit, motor performans, airbag vb. detaylı ve teknik aracın tüm kontrollerini eksiksiz olarak yapıyor ve raporluyoruz.

Ekspertiz işleminin sonucunu size raporlayarak Pilot Garage güvencesi ile teslim ediyoruz.

MOBİL OTO EKSPERTİZİN AVANTAJLARI?

  • Size zaman kazandırır
  • 2. El Araç Alım/Satım işini kolaylaştırır
  • Güven verir
  • Ayağınıza gelen hizmet farkı

MOBİL OTO EKSPERTİZ NEDİR?

Adından da anlaşılacağı üzere alacağınız veya satacağınız aracın otomobilin bulunduğu yere ya da sizin belirttiğiniz adrese eksperimizin gelerek yerinde yapılan ekspertiz ve raporlamadır. Başka bir ilde araç buldunuz ama aracı gösterecek kimseniz yok mu? Sizin istediğiniz zaman müsait olacak mı? Kimseye yük olmak mı istemiyorsunuz? Biz bir randevu kadar yakınız. Bulduğunuz araca kendiniz bakmaya gideceksiniz ama araçtan anlamıyor musunuz? Randevunuzda belirtin eksperimizle birlikte aracın bulunduğu yerde buluşun. Oto Ekspertizi yerinde inceleyin. Başka bir ile gidip zamanınızı ve paranızı boşa harcamayıp aracı beğenmeden dönme riskini almayın. Size uygun tarifelerimizden birini seçin. Hem vakitten kazanın hem de paranız cebinizde kalsın.